Stabilność i bezpieczeństwo balustrady ze stali nierdzewnej — akcesoria do montażu


U nas znajdą Państwo szeroki wybór uchwytów rurek, prętów oraz profili. Elementy te umożliwiają solidne połączenie poziomych elementów z pionowymi słupkami. 

Posiadamy także metalowe elementy, które są stosowane do łączenia balustrad o przeróżnych kształtach. Kolanka oraz łączniki są stosowane do płynnego prowadzenia poręczy pod dowolnym kątem. Produkujemy je z najwyższej jakości stali.

Łączenie między elementami balustrady ma ogromne znaczenie w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego oferujemy uchwyty łączące poręcz ze słupkiem balustrady lub ścianą. Uchwyty pozwolą bezpiecznie i trwale połączyć poręcz ze słupkami lub przymocować ją do ściany.

Bezpieczeństwo całej konstrukcji zapewnia także montaż słupków do podłoża. W naszej ofercie dostępne są różnego typu mocowania słupków służące do montowania górnego i bocznego.

Estetyczny wygląd balustrad ze stali nierdzewnej

Stosujemy wyłącznie zaawansowane technologie produkcyjne, które umożliwiają nam uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości i dużej odporności. Oferowane przez nas linki ze stali nierdzewnej są odporne na skrajne temperatury, substancje chemiczne oraz zmienne warunki pogodowe. Mogą być stosowane również w przypadku balustrad zewnętrznych. 

Wybierając nasz sklep, masz dostęp do akcesoriów, które pozwolą wykończyć balustradę w sposób schludny. Efektowne wykończenie pozwalają uzyskać zaślepki dostępne w przeróżnych kształtach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kule nierdzewne gwintowane, które sprawdzą się idealnie do wykończenia balustrady.

Do elementów montażu należą także rozety maskujące, a więc akcesoria skutecznie zakrywające wystające śruby. 

Cienka i estetyczna blacha ze stali nierdzewnej wypełni wolną przestrzeń między słupkami balustrady.zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]