Zaślepki – w trosce o estetyczny i schludny wygląd balustrad
Funkcją balustrad jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Nie mniej istotne jednak, w nowoczesnym budownictwie, jest także zadbanie o ich estetyczny wygląd. Wybierając nasz sklep, masz dostęp do akcesoriów, które pozwolą wykończyć balustradę w sposób schludny. Efektowne wykończenie pozwalają uzyskać zaślepki dostępne w przeróżnych kształtach.


Szeroki wybór zaślepek do balustrad ze stali
Tworzymy szeroką ofertę produktów, aby móc proponować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. U nas znajdą Państwo zaślepki okrągłe, kwadratowe, płaskie i wypukłe. Zaślepki te posiadają inny sposób montażu i mogą być wbijane, wklejane, a nawet spawane z poręczą. Proponujemy adaptery umożliwiające dopasowanie zaślepki ze stali nierdzewnej do drewna. Pozwala to tworzyć oryginalne połączenia mające wpływ na estetykę balustrad.

Zaślepki wykonane z najlepszych materiałów
Elementy montażowe oraz zaślepki produkujemy, wykorzystując stal nierdzewną. Jest to materiał w pełni zgodny z normami świadczącymi o jej trwałości oraz odporności na przeróżne czynniki. Pozwala to zadbać o bezpieczeństwo użytkowników. Oferujemy elementy, które pozwalają zachować idealny stan techniczny przez wiele lat. Dążymy do tego, aby tworzyć produkty o starannym wyglądzie oraz schludnym wykończeniu, które dopasowane będą do potrzeb nowoczesnego budownictwa.


Wybierz zaślepki dostosowane do różnych rodzajów balustrad
U nas znajdą Państwo niezwykle zróżnicowany oraz rozbudowany asortyment, dzięki czemu możemy sprostać wszystkim oczekiwaniom. Nasze zaślepki pozwalają w estetyczny sposób wykończyć balustrady o dowolnym typu. Wieloletnie doświadczenie i stosowana zaawansowana technologia pozwalają dostosować naszą ofertę do potrzeb firm handlowych, rzemieślników oraz osób prywatnych.

zamknij [x]