Uchwyty poręczy – w trosce o bezpieczne użytkowanie balustrady
Łączenie między elementami balustrady ma ogromne znaczenie w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Dlatego oferujemy uchwyty łączące poręcz ze słupkiem balustrady lub ścianą. Są to elementy wykonane z wysokiej jakości materiałów i dostępne w różnych rodzajach. Uchwyty pozwolą bezpiecznie i trwale połączyć poręcz ze słupkami lub przymocować ją do ściany.


Uchwyty wykonane z solidnych i trwałych materiałów
W produkcji elementów montażowych wykorzystujemy stal nierdzewną, która zgodna jest z międzynarodowymi normami jakości. To właśnie wybór wysokiej jakości materiałów ma wpływ na bezpieczeństwo korzystania z balustrad. Uchwyty decydują, albowiem o stabilności poręczy. Wybierając nasze akcesoria, mają Państwo pewność, że zakupicie produkty wytrzymałe na wiele lat!

Bogaty wybór solidnych uchwytów poręczy
Dysponujemy szerokim oraz bardzo rozbudowanym asortymentem akcesoriów, które są niezbędne do montażu balustrad. Oferujemy m.in. podpory poręczy słupków, wsporniki poręczy, a także kołnierze przyścienne. Podpory są dostępne w dwóch rodzajach: ruchome stosowane w poręczach schodów na klatkach, a także stałe. Zróżnicowany asortyment pozwala nam sprostać wymaganiom wszystkich klientów.


Wybierz solidne i sprawdzone rozwiązania
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych są gwarancją najwyższej jakości wykonania. Rozwiązania te są potrzebne do stworzenia stabilnych oraz bezpiecznych poręczy, na które nie będzie miał wpływ upływający czas. Chętnie podejmujemy współpracę z rzemieślnikami, firmami handlowymi oraz osobami prywatnymi i dostosowujemy ofertę do potrzeb naszych klientów.

zamknij [x]