Uchwyty rurek, prętów i profili – szybki i wygodny montaż balustrady
Stabilność balustrady ze stali nierdzewnej zależy przede wszystkim od zastosowanych akcesoriów w jej montażu. U nas znajdą Państwo szeroki wybór uchwytów rurek, prętów oraz profili. Elementy te umożliwiają solidne połączenie poziomych elementów z pionowymi słupkami. Tworząc akcesoria, dbamy o ich staranne wykonanie, ale także estetyczny wygląd, by całość mogła dobrze się prezentować. Dzięki temu balustrady są bezpieczne, a ich montaż łatwy i wygodny.


Bogaty wybór akcesoriów do montażu balustrad
Nasz asortyment to szeroki wybór elementów konstrukcyjnych, niezbędnych są do łączenia rurek, prętów, a także profili ze stalowymi słupkami. Stanowi to fundament balustrady. Wszystkie akcesoria są dostępne w wersji szlifowanej oraz polerowanej. Pozwalają także na swobodną regulację kąta nachylenia rurek i profili, dzięki czemu montaż balustrady jest bardzo prosty! Elementy te zamontować można do rur i powierzchni płaskich.

Elementy konstrukcyjne wykonane z najlepszych materiałów
Oferujemy elementy konstrukcyjne, które produkowane są z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wszystkie użyte materiały zgodne są z normami świadczącymi o wysokiej jakości i trwałości. Pozwala to stworzyć stabilną balustradę złożoną z solidnych akcesoriów, która zapewni bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatki takie jak uchwyty rur, profili i prętów są dostosowane do swobodnego oraz szybkiego montażu.


Skuteczne rozwiązania dla solidnych i trwałych balustrad
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz stosujemy zaawansowaną technologię, co umożliwia nam produkcję gotowych balustrad, poszczególnych elementów oraz akcesoriów konstrukcyjnych. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo użytkowania naszych balustrad. Z tego względu wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. Uchwyty profili, rurek i prętów pozwalają trwale zamontować elementy zabudowy do pionowych słupków.

zamknij [x]