Rozety maskujące – eleganckie wykończenie stalowych balustrad
Stworzenie solidnych balustrad wymaga przede wszystkim części montażowych. Do elementów montażu należą także rozety maskujące, a więc akcesoria skutecznie zakrywające wystające śruby. Dzięki nim śruby stosowane do mocowania słupków, wsporników lub kołnierzy nierdzewnych, można w łatwy i estetyczny sposób ukryć. Wystające śruby z pewnością nie są częścią nowoczesnej aranżacji.


Szeroki asortyment akcesoriów montażowych do balustrad
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment rozet maskujących. Pozwalają one przepięknie wykończyć konstrukcję balustrady. Są to nierdzewne maskownice, które przystosowane zostały do rur o różnych średnicach i profili o wielu wymiarach. Szeroki wybór produktów zapewnia idealny dobór elementów potrzebnych do uzyskania eleganckiej oraz bezpiecznej balustrady, która służyć będzie przez lata.

Części montażowe stworzone z najlepszych materiałów
W produkcji elementów konstrukcyjnych, a także części montażowych stosujemy wysokiej jakości materiały zapewniające trwałość i estetyczny wygląd. W procesie produkcji wykorzystujemy stal nierdzewną, która spełnia wszelkie, międzynarodowe normy. Dlatego oferowane przez nas rozety maskujące sprawdzą się doskonale do różnych warunków montażu balustrad.


Rozety maskujące do estetycznego wykończenia balustrady
Działamy na rynku już od wielu lat, a zdobyte doświadczenie oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii umożliwiają nam produkcje solidnych elementów konstrukcyjnych. Wszystkie części montażowe zapewniają niezwykłą trwałość na lata! Rozety służą także walorom estetycznym, dzięki nim można ładnie wykończyć stalowe balustrady. Doskonale przykrywają śruby stosowane przy montażu konkretnych elementów.

zamknij [x]