Szklane balustrady – niezbędne akcesoria montażowe
Wolną przestrzeń między słupkami balustrady uzupełnić można rurami lub profilami. Zdecydować można się także na nowoczesne przeszklenia, a rozwiązanie to polecane jest szczególnie w modernistycznym budownictwie. Szklane balustrady muszą być również solidne i bezpieczne, a to zapewnić mogą odpowiednie akcesoria montażowe, które pozwolą prawidłowo przymocować szkło do konstrukcji ze stali nierdzewnej.


Bogaty wybór części montażowych do szklanych balustrad
U nas znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które będą potrzebne do stworzenia efektownej oraz nowoczesnej balustrady szklanej. Oferujemy między innymi: kolana, łączniki, zaślepki, mocowania poręczy, uszczelki, kliny, profile do balustrad szklanych oraz kotwy i niezbędne narzędzia. Nieustannie jednak rozszerzamy nasz asortyment, aby móc sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów. Mamy wszystko, co pozwoli Ci stworzyć bezpieczną oraz estetyczną balustradę z elementami szklanymi.

Najwyższa jakość wykonania części montażowych do balustrad
Zastosowanie odpowiednich akcesoriów do montażu balustrad ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowania. Właśnie dlatego, my oferujemy produkty o najwyższej jakości. Wszystkie części montażowe balustrad są wykonane ze stali nierdzewnej, która spełnia międzynarodowe wymagania jakościowe. Nasze akcesoria proponujemy w dwóch wariantach – satynowym oraz polerowanym, co znacznie ułatwia realizację indywidualnych projektów.


Jakie korzyści oferują balustrady szklane?
Balustrady z przeszkleniami to bardzo nowoczesne i efektowne rozwiązanie we wnętrzach. Mogą być stosowane w domach, biurach, a także budynkach użyteczności publicznej. Stwórz szklane balustrady z akcesoriami montażowymi, które dostępne są w naszej ofercie, a będziesz mieć pewność, że konstrukcja jest w pełni bezpieczna i odznacza się estetycznym wyglądem.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]