Elementy montażowe szklanych daszków
 

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów ze stali nierdzewnej. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyżej klasy stal, która spełnia międzynarodowe normy jakościowe. Ten materiał stosujemy także podczas produkcji elementów montażowych daszków szklanych. Używamy wysokiej jakości stal, ponieważ wiemy, jak istotna jest wytrzymałość daszków, które mają posłużyć na lata!

 

Ścianki szklane – eleganckie wykończenie wnętrza
 

Zastosowanie szklanych ścianek we wnętrzu nadaje wyjątkowego charakteru, a także elegancji. Coraz częściej ścianki stosowane są w przestrzeniach biurowych, gdzie wprowadzają element nowoczesności. Zabudowy szklane są bezpieczne dla użytkowników, ale pod jednym warunkiem… muszą być właściwie zamontowane! W tym niezbędne będą elementy konstrukcyjne do szklanych ścianek. U nas znajdziesz szeroki wybór łączników, a także ramy stabilizujące pręty do stworzenia funkcjonalnych oraz estetycznych ścianek szklanych. Wszystkie te elementy zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Ościeżnica do drzwi, klamki, zamki – wszystko czego potrzebujesz do montażu

Ościeżnica jest nieruchomą i montowaną na stałe ramą osadzoną bezpośrednio w otworze w murze. Umożliwia ona przytwierdzenie skrzydła drzwiowego, zarówno w przypadku drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. W naszym asortymencie znaleźć mogą Państwo szeroki wybór profili ościeżnicowych do szklanych drzwi. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które spełniają wszystkie normy międzynarodowe.

 

zamknij [x]