Gotowe poręcze ścienne – wytrzymałe rozwiązania na lata

Przy schodach można zwiększyć bezpieczeństwo za pomocą poręczy ściennych. Są to także niezbędne elementy infrastruktury dla osób z niepełnosprawnością. U nas znajdą Państwo gotowe rozwiązania, które sprawdzą zarówno w domach, jak i biurach oraz budynkach użyteczności publicznej. Projektowanie i produkcja gotowych poręczy ściennych odbywa się z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Poręcze ścienne z najlepszych materiałów

Produkowane przez nas poręcze tworzone są z wytrzymałej stali nierdzewnej stosowanej zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. To przede wszystkim wysoka trwałość niezależnie od warunków. Wykorzystana stal to czynnik zapewniający 100% bezpieczeństwo użytkowania poręczy ściennych. Ich staranne wykonanie to także estetyczny wygląd.

Gotowe poręcze szlifowane oraz polerowane

Oferujemy bogaty asortyment, który został stworzony dla najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych produktów znajdą Państwo poręcze ścienne w dwóch typach wykończenia – satynowym (uzyskanym przez szlifowanie) lub połyskującym (polerowanie). Są to zarówno tradycyjne poręcze okrągłe, jak i poręcze z profili. Wykonywane są w długości od 50 do 600 cm. Co więcej, posiadają nawiercone otwory, które zapewniają szybki montaż.

 

Sprawdzone rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów

Chętnie podejmujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami oraz rzemieślnikami. Tworzymy szeroki asortyment produktów, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy doświadczenie oraz wykorzystujemy nowoczesne technologie, które wdrożone są na naszych liniach produkcyjnych. Proponujemy gotowe poręcze ścienne, które odznaczają się starannym wykonaniem zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo. Doskonale sprawdzą się także w eleganckich wnętrzach.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]