Gotowe poręcze ścienne – wytrzymałe rozwiązania na lata

Poręcze ścienne są stosowane najczęściej przy schodach, gwarantując użytkownikom większe bezpieczeństwo. Ponadto, poręcze są nieodzownym elementem infrastruktury przyjaznej osobom niepełnosprawnym. W ofercie naszej firmy znajdują się gotowe rozwiązania, które można wykorzystać w domach, biurach, a także budynkach użyteczności publicznej. Podczas projektowania i produkowania gotowych poręczy ściennych kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem.

 

Poręcze ścienne wykonane z najlepszych materiałów

Do produkcji poręczy wykorzystujemy wytrzymałą stal nierdzewną, która może być stosowana zarówno w budynkach, jak również na zewnątrz. Materiał ten gwarantuje wysoką trwałość niezależnie od warunków. To podstawowy czynnik, który decyduje o tym, że poręcze ścienne naszej firmy gwarantują użytkownikom stuprocentowe bezpieczeństwo. Ponadto, staranne wykończenie poręczy nadaje im estetycznego wyglądu.

Gotowe poręcze szlifowane oraz polerowane

Zaletą naszej firmy jest bogaty asortyment stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferujemy gotowe poręcze ścienne o wykończeniu satynowym (szlifowane) oraz połyskującym (polerowane). Oferujemy zarówno tradycyjne poręcze okrągłe, jak również poręcze stworzone z profili. Nasze poręcze wykonujemy w długości od 50 do 600 cm. Pochwyty posiadają nawiercone otwory, które umożliwią szybki montaż wybranych poręczy.

 

Sprawdzone rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów

Nasza firma jest otwarta na współpracę z osobami prywatnymi, firmami, a także rzemieślnikami. Tworząc bogaty asortyment produktów staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnej technologii wdrożonej na naszych liniach produkcyjnych. Gotowe poręcze ścienne odznaczają się bardzo starannym wykonaniem gwarantującym maksymalne bezpieczeństwo. Cechuje je również estetyczny wygląd dostosowany do potrzeb eleganckich wnętrz oraz budynków.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]