Elegancja, bezpieczeństwo, doskonały wygląd, wysoka jakość – BALUSTRADY NAJDEK

Gotowe balustrady, słupki i poręcze ścienne  – elegancja, bezpieczeństwo, doskonały wygląd, wysoka jakość – BALUSTRADY NAJDEK

 

 Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu
 Doskonale naddają się do zastosowania na schodach, tarasach i balkonach
 Wysoka jakość produktów – niezwykle trwała i łatwa w pielęgnacji
 Proste i szybkie zakupy online z dostawą wprost pod drzwi
 Łatwy montaż bez spawania – wystarczy przykręcić i przykleić elementy
 

 

Balustrady i poręcze które sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji montażowej

 

Balustrady i poręcze, które znajdziesz w naszej ofercie sprawdzą się prawie we wszystkich sytuacjach montażowych w twojej nieruchomości. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Oferowane przez nas produkty są powtarzalne i odznaczają się wysoką jakością.

 

 

Bezpieczeństwo w świetnym stylu

 

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Poręcze i balustrady służą przede wszystkim do zabezpieczenia przed upadkiem, ponieważ jednak estetyka nabiera coraz większego znaczenia przy budowie i wykończeniu nieruchomości tworzymy produkty, które doskonale będą komponowały się z różnymi rodzajami wnętrz. Balustrady i poręcze nierdzewne sprawdzą się świetnie zarówno we wnętrzach modern classic jak i nowoczesnych. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli co daje możliwość złożenia balustrad i poręczy dopasowanych funkcjonalnie i wizualnie do wnętrza.

 

 

Wysokiej jakości materiały w przystępnej cenie

 

Oferowane przez nas produkty są wykonane ze stali 304 lub 316. Umożliwia to ich wykorzystywanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

Twoja nowa balustrada, poręcz lub inne elementy nierdzewne zostaną dostarczone wprost pod drzwi na terenie całej Polski a także poza jej granicami za niewielką opłatą.

 

Samodzielny montaż bez spawania, jedynie przy użyciu podstawowych narzędzi i niewielkich umiejętności manualnych.  Balustrada konserwowane środkami przeznaczonymi do pielęgnacji stali nierdzewnej pozwala cieszyć się jej pięknem i funkcjonalnością przez długie lata.

zamknij [x]