Jak samodzielnie zamontować balustradę?

Balustrady ze stali nierdzewnej są nie tylko funkcjonalne, ale również wytrzymałe. Zapewniają także szerokie możliwości aranżacyjne. Dowiedz się, na czym polega ich montaż oraz czy można przeprowadzić go samemu.

 Dlaczego warto postawić na balustrady ze stali nierdzewnej?

Szukasz rozwiązania, które idealnie wpasuje się w każdą aranżację, dzięki szerokiemu wyborowi elementów o różnym wykończeniu? Zależy ci na wytrzymałości balustrady, jej odporności na korozję, uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych? Balustrady ze stali nierdzewnej to świetna alternatywa dla tych szklanych czy drewnianych, cechująca się niezwykłą trwałością i szerokim zastosowaniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W naszym sklepie znaleźć można ich bogaty wybór, dzięki czemu każdy znajdzie tą najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

Gotowe balustrady, czyli solidne i funkcjonalne rozwiązanie

Gotowa balustrada to spora oszczędność czasu oraz świetna opcja dla tych, którzy nie mają doświadczenia w ich montażu. Takie rozwiązanie pozwala na znalezienie wymarzonej balustrady wraz z dobranymi do niej elementami montażowymi i dekoracyjnymi. Wybierając je zyskujesz pewność, że wszystkie części idealnie się ze sobą połączą, tworząc spójną estetycznie, bezpieczną i prostą w montażu balustradę ze stali nierdzewnej. 

Jak samemu zamontować balustradę?

Gotowe balustrady to idealna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie zamontować balustradę. Możliwość ta pozwala na spore oszczędności, ponieważ nie wymaga pokrywania wynagrodzenia ekipy montażowej. Zapewnia również sporo satysfakcji. Wybierz gotowy zestaw, w którym znajdują się niezbędne słupki, uchwyty, rury, podpory, mocowania, profile i rozety i sam zamontuj wszystkie elementy w wybranym miejscu. W zależności od wybranego sposobu montażu niezbędne będą do tego konkretne wkręty dopasowane do podłoża lub klej montażowy przeznaczony do stali nierdzewnej. 

zamknij [x]