Jakie szkło wybrać do balustrad nierdzewnych?

Szkło do balustrad nierdzewnych pełni funkcję zabezpieczającą. Wybierając szkło wypełniające do balustrad, należy sugerować się ich rodzajem. Musi ono być przede wszystkim odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe, tak aby mogło zapewnić w stu procentach bezpieczeństwo domownikom.

 

 

 

 Rodzaje szkła do balustrad nierdzewnych

Szklane wypełnienie balustrad powinno być wykonane ze szkła o najwyższej jakości, aby było odporne na uderzenia. Szkło powinno tłuc się na drobne, nieostre kawałki:

 

Najlepsze szkło do balustrad nierdzewnych

Szkło hartowane i laminowane (klejone) spełnia najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa. Szkło tego typu może być stosowane wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz. W naszym sklepie Najdek.pl zajdziesz również akcesoria montażowe do balustrad szklanych, które pozwolą na bezpieczny montaż i bezproblemowe dopasowanie do potrzeb użytkownika. Szkło hartowane i laminowane jako wypełnienie balustrad szklanych doskonale sprawdzi się nie tylko, ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa, ale również da gwarancję niepowtarzalnego wyglądu estetycznego. 

zamknij [x]