Zawiasy ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to bardzo funkcjonalny materiał, wykorzystywany również do produkcji zawiasów ze względu na jego właściwości. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na korozję, co jest bardzo ważne w przypadku zastosowania na przykład zawiasów do furtek, które narażone są na tego typu warunki oraz kontakt z wodą.

 Zastosowanie zawiasów ze stali nierdzewnej

Zawiasy występują w dwóch opcjach: elementy bezotworowe lub z otworami o określonej średnicy. Swoje zastosowanie znajdują w przemyśle meblarskim, żeglarskim, budowniczym, a nawet w tramwajach. Zawiasy ze stali nierdzewnej zapewniają kąt otwarcia do 180°, są wytrzymałymi elementami specjalistycznymi, które stykają się krawędziami.

Produkcja zawiasów ze stali nierdzewnej zależy od przeznaczenia. Inaczej wygląda produkcja zawiasów, które pracują w drewnie, aluminium, szkle czy tworzywach sztucznych. Jednak jedna rzecz jest niezmienna ​​— zawiasy muszą być wykonane bardzo solidnie i precyzyjnie, ponieważ ich zadaniem jest przenoszenie obciążenia. Utrudnienia przy otwieranie drzwi może spowodować nawet najmniejsza nieścisłość w zawiasie.

Zawiasy ze stali nierdzewnej to małe elementy, które pełnią ogromne zadanie, dlatego wymagane są odpowiednie certyfikaty, które będą zapewniać o spełnieniu odpowiednich norm. Dzięki temu klient będzie miał gwarancję solidnego mocowania. Zawiasy ze stali nierdzewnej stosowane są w warunkach nawet podczas skrajnym temperatur.

 

Rodzaje zawiasów ze stali nierdzewnej — sklep Najdek

Zawiasy można podzielić ze względu na przeznaczenie, rozmiar, kąt otwarcia czy sposób mocowania. Wyróżniamy zawiasy: łamane, kryte, standardowe, spawane, taśmowe. Sklep Najdek oferuje następujące zawiasy ze stali nierdzewnej:

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

 

 

zamknij [x]