Elementy złączne do balustrad – bezpieczeństwo dla użytkowników balustrad


Do prawidłowego montażu balustrad niezbędne są elementy złączne. Dają możliwość połączenia poszczególnych elementów balustrad, sprawiając tym samym, że stają się one bezpieczne dla użytkowników. Wszystkie części złączne wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304 oraz AISI 316. Oferowane przez nasz sklep akcesoria przystosowane są do przytwierdzania poszczególnych materiałów, a między innymi: stali, szkła oraz drewna. Szczególne zastosowanie znajdują w budowie balustrad, gdzie występują w wielu odmianach, kształtach, długościach, wielkościach i średnicach.


Trwałość na lata – stosowanie śrub, wkrętów, nakrętek ze stali nierdzewnej


W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór elementów złącznych ze stali nierdzewnej. Dostępne są między innymi: śruby, nakrętki, podkładki, blachowkręty samowiercące, a także wkręty do drewna nierdzewne. Wszystkie te elementy są dopasowane do pozostałych produktów dostępnych w naszym sklepie. Zapewniają łatwy i szybki montaż części balustrady znajdującej się zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Co więcej, stosując elementy ze stali nierdzewnej można mieć pewność, że w warunkach domowych nigdy nie pojawi się na nich korozja. Stosowanie wkrętów nierdzewnych nie jest obciążeniem dla inwestycji, a może zapewnić jej trwałość na lata.

Wysokiej jakości stal nierdzewna w elementach złącznych


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Co więcej, stosujemy wyłącznie zaawansowane i nowoczesne technologie w produkcji wszystkich elementów. Wykorzystujemy wysokiej jakości stal nierdzewną, która zgodna jest ze wszystkimi normami międzynarodowymi. Stal typu AISI 304 oraz AISI 316 używamy także do wyrobu elementów złącznych. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby móc proponować najlepsze rozwiązania dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Wytrzymałe, bezpieczne i estetyczne elementy złączne


Stosowanie elementów złącznych ze stali nierdzewnej ma wiele zalet. Przede wszystkim to bezpieczeństwo wynikające z wytrzymałości elementów złącznych, dzięki odporności na korozję. Części ze stali bardzo dobrze się prezentują i zapewniają estetykę. Są łatwe w czyszczeniu i nie ulegają wpływom zmiennych temperatur. Dlatego sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]