Pasty polerskie – w trosce o nienaganny wygląd balustrad ze stali

Obróbka stali nierdzewnej, która stosowana jest do produkcji balustrad, nie może być wykonana bez akcesoriów, takich jak: włókniny szlifierskie, pasty polerskie, pasy bezkońcowe, czy także krążki na rzep. Elementy te pozwolą nadać stali estetyczne wykończenie. U nas znajdziesz akcesoria niezbędne do obróbki stali nierdzewnej.


Pasty polerskie do nabłyszczania stali nierdzewnej

Czas również oddziałuje na balustrady, które mogą utracić swój blask. W takim przypadku niezbędne jest polerowanie balustrady ze stali nierdzewnej, aby mogła prezentować się estetycznie. W tym celu stosowane są pasty polerskie, które sprawią, że nawet kilkuletnia balustrada będzie wyglądać zupełnie jak nowa! Pasty stosowane mogą być również podczas montażu, aby ukryć ewentualne niedoskonałości. To nieodłączny element wszystkich specjalistów i rzemieślników zajmujących się obróbką stali nierdzewnej.

Włókniny szlifierskie do satynowego wykończenia stali

W produkcji balustrad stosowana jest stal nierdzewna w dwóch rodzajach wykończenia. Są to: głęboki połysk uzyskiwany za pomocą polerowania oraz matowe wykończenie satynowe, które powstaje w wyniku szlifowania. W przypadku takiej obróbki niezbędne są wytrzymałe włókniny szlifierskie, które znajdziesz także u nas. Poszczególne włókniny mogą różnić się stopniem granulacji. Twarda włóknina może być stosowana w obróbce wstępnej, a do ostatniego szlifu z kolei używa się miękki materiał.


Akcesoria do szlifowania i polerowania stali nierdzewnej

W naszej ofercie dostępny jest także szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym nadać można stali nierdzewnej odpowiedni wygląd. Jest to istotne podczas tworzenia balustrad o wykończeniu połyskującym lub satynowym. Oferujemy między innymi włóknina szlifierskie o przeróżnym stopniu granulacji, a także jakościowe pasty polerskie, pasy bezkońcowe oraz krążki na mocowanie na trwały rzep.

zamknij [x]