KORZYSTNE RABATY DLA RZEMIEŚLNIKÓW I FIRM HANDLOWYCH PRZY STAŁEJ WSPÓŁPRACY PO ZALOGOWANIU ZMIENIMY STATUS TWOJEGO KONTA NA HURTOWE

 


Kupuj szybko i wygodnie!


Szeroki wybór elementów montażowych 
Aby móc jeszcze szybciej i łatwiej zmontować nasze elementy ze stali nierdzewnej, słupki i poręcze. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór materiałów montażowych. Dedykowane narzędzi do obróbki stali nierdzewnej , wiercenia i gwintowania. Wybierając oferowane przez nas produkty masz pewność wysokiej jakości oferowanych produktów.

 

UWAGA: Do montażu balustrad nierdzewnych niewolno stosować narzędzi montażowych używanych wcześniej do odbóbki stali czarnej. Może to powodować korozję powierzchniową elementów nierdzewnych.  

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]