Rury, profile i pręty do zabudowy balustrad nierdzewnych

Rury, profile i pręty służą do zabudowy balustrad nierdzewnych. Znajdują swoje zastosowanie w wielu projektach budowlanych, w tym w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej, a także przestrzeniach zewnętrznych takich jak tarasy, balkony czy schody. Wybór danego wariantu ma wpływ na efekt końcowy wyglądu oraz stabilności konstrukcji. Zarówno elementy konstrukcyjne, jak i balustrady są wykonane z solidnej stali nierdzewnej.


Warianty wykończenia i rozmiary elementów konstrukcyjnych

Elementy konstrukcyjne balustrad takie jak profile, pręty czy rury mogą Państwo dopasować do swoich preferencji. W sklepie Najdek.pl oferujemy powyższe elementy w wielu rozmiarach. Dostępne są również dwa warianty wykończenia – satynowe bądź polerowane. Dzięki takiej różnorodności mogą Państwo stworzyć wysokiej jakości balustrady o dowolnym kształcie.

Stal nierdzewna AISI 304 oraz AISI 316 

Do produkcji wszystkich elementów konstrukcyjnych do balustrad wykorzystujemy wyłącznie stal nierdzewną AISI 304 i AISI 316. Cechują się one wysoką odpornością na korozję, a więc nie zaszkodzą im żadne warunki. Z tego powodu nasze produkty można zastosować zarówno w balustradach znajdujących się wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wraz z upływem czasu ich wygląd, a także bezpieczeństwo nie ulegnie pogorszeniu.


Zaprojektowane z myślą o prostym i skutecznym montażu

Jesteśmy wieloletnimi producentami i dostawcami elementów ze stali nierdzewnej. Doświadczenie w branży balustrad nierdzewnych oraz stosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam na produkcję wyłącznie solidnych części montażowych oraz gotowych balustrad ze stali nierdzewnej. Nasze profile, pręty i rury sprawdzą się do zabudowy przestrzeni między słupkami, do których mocuje się poręcze ścienne

zamknij [x]