Rury i profile do zabudowy balustrad ze stali nierdzewnej

Rury, profile oraz pręty to ważne elementy konstrukcyjne wykorzystywane do zabudowany wolnej przestrzeni pomiędzy słupkami balustrady. Od doboru akcesoriów zależy finalny wygląd całej konstrukcji. Zadaniem tych elementów jest również poprawienie stabilności balustrady. Dlatego tak istotną kwestą jest wybór najlepszych materiałów, które zagwarantują użytkownikom większe bezpieczeństwo. Jakie elementy konstrukcyjne są dostępne w naszej ofercie?


Bogaty asortyment solidnych elementów konstrukcyjnych

Nasz sklep cechuje się bardzo rozbudowanym asortymentem dostosowanym do potrzeb wszystkich klientów. Posiadamy nierdzewne rury, profile oraz pręty wykorzystywane do zabudowy balustrady. Proponujemy różne wymiary oraz dwa warianty wykończenia: satynowy oraz polerowany. Wszechstronny wybór elementów konstrukcyjnych sprawia, że nasi klienci mają dużo większą swobodę w projektowaniu satysfakcjonującego kształtu balustrady.

Rury, profile i pręty z materiałów najwyższej jakości

Do produkcji elementów konstrukcyjnych wykorzystujemy stal nierdzewną AISI 304 oraz AISI 316 o podwyższonym współczynniku antykorozyjności. Dzięki temu, nasze materiały mogą być wykorzystywane zarówno w balustradach wewnętrznych, jak również na zewnątrz budynku. Najwyższa jakość materiałów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i stabilność całej konstrukcji, a jednocześnie, wpływa na estetyczny wygląd balustrady.


Wybierz sprawdzone i trwałe rozwiązania konstrukcyjne

Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz zaawansowaną technologią produkcyjną, która pozwala na tworzenie solidnych elementów konstrukcyjnych oraz części montażowych potrzebnych do tworzenia różnorodnych balustrad. W naszym asortymencie znajdziesz rury, profile oraz pręty, które służą zabudowaniu przestrzeni pomiędzy kolejnymi słupkami, do których przymocowana jest poręcz. Bogaty wybór elementów pozwala stworzyć balustradę w pełni dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]