Rury i profile do zabudowy balustrad ze stali nierdzewnej

Ważnymi elementami konstrukcyjnymi stosowanymi do zabudowy wolnej przestrzeni między słupkami są rury, profile oraz pręty. Ich wybór jest uzależniony od końcowego wyglądu całej konstrukcji balustrady. Ponadto służą także do poprawienia stabilności balustrady, dlatego wykonane są z wysokiej jakości materiałów, by zapewnić większe bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą elementów konstrukcyjnych.


Bogaty asortyment solidnych elementów konstrukcyjnych

Możemy zaproponować Państwu rozbudowany asortyment, który dostosowany będzie do Waszych potrzeb. Oferujemy nierdzewne pręty, profile i rury stosowane do zabudowy balustrady. Wszystkie te elementy dostępne są w wielu rozmiarach oraz dwóch wariantach wykończenia – satynowym oraz polerowanym. Tak szeroki wybór części konstrukcyjnych daje możliwość dużej swobody w projektowaniu wybranego kształtu balustrady.

Rury, profile i pręty z materiałów najwyższej jakości

W produkcji elementów konstrukcyjnych stosujemy wyłącznie stal nierdzewną AISI 304 oraz AISI 316 o wyższym współczynniku odporności na korozję. Pozwala to wykorzystać nasze materiały w balustradach wewnętrznych, a także na zewnątrz budynku. Wysoka jakość ma także wpływ na bezpieczeństwo oraz stabilność całej konstrukcji, wpływa także na estetykę balustrady.


Wybierz sprawdzone i trwałe rozwiązania konstrukcyjne

Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz stosowanie nowoczesnych technologii produkcyjnych. Pozwala nam to tworzyć solidne elementy konstrukcyjne oraz części montażowe niezbędne do stworzenia różnorodnych balustrad. Proponujemy profile, pręty i rury ze stali nierdzewnej, które służą do budowania przestrzeni między słupkami, do których mocowane są poręcze. Szeroki wybór tych produktów sprawia, że mogą Państwo stworzyć balustradę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]