Rozety maskujące – eleganckie wykończenie stalowych balustrad

Do stworzenia solidnych i stabilnych balustrad potrzebne są liczne części montażowe. W nowoczesnych wnętrzach zależy nam na nienagannym i estetycznym wyglądzie. W związku z tym, wystające śruby na pewno nie są częścią aranżacji, na której nam zależy. Rozety maskujące to akcesoria, które pozwalają skutecznie schować śruby wykorzystane przy mocowaniu słupków, wsporników oraz kołnierzy nierdzewnych. W ten sposób można estetycznie wykończyć konstrukcję balustrady.


Szeroki asortyment akcesoriów montażowych do balustrad

W naszym bogaty asortymencie dostępne są rozety maskujące pozwalająca na ładne wykończenie konstrukcji balustrady. Nierdzewne maskownice są przystosowane do rur o różnych średnicach, a także do profili kwadratowych o różnych wymiarach. Szeroki wybór sprawia, że w naszym sklepie bez trudu dobierzesz produkty niezbędne do uzyskania eleganckiej i bezpiecznej balustrady, która będzie doskonale służyć na przestrzeni wielu lat.

Części montażowe stworzone z najlepszych materiałów

Do produkcji elementów konstrukcyjnych oraz części montażowych wykorzystujemy najlepsze materiały, które gwarantują trwałość, a jednocześnie, estetyczny wygląd części na przestrzeni wielu lat. Stal nierdzewna używana w procesie produkcyjnym spełnia międzynarodowe normy zaświadczające o najwyższej jakości wykonania. Dzięki temu, klienci korzystający z naszych części są w pełni usatysfakcjonowaniu z dokonanego zakupu.


Rozety maskujące do estetycznego wykończenia balustrady

Nasza firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży, a także zaawansowaną technologią, która umożliwia produkcję solidnych elementów konstrukcyjnych oraz części montażowych potrzebnych do stworzenia solidnej balustrady na lata. Rozety maskujące to bardzo istotne elementy wykorzystywane do eleganckiego wykończenia stalowych balustrad. Ich zadaniem jest przykrycie śrub wykorzystanych przy montażu poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]