Uchwyty rurek, prętów i profili – szybki i wygodny montaż balustrady

O stabilności balustrady stalowej w dużej mierze decydują akcesoria wykorzystane do montażu. W ofercie naszego sklepu dostępne są starannie zaprojektowane uchwyty rurek, prętów i profili, które umożliwiają solidne łączenie poziomych elementów z pionowymi słupkami. Dbamy nie tylko o staranne wykonanie akcesoriów, ale również ich estetyczny wygląd, który dobrze będzie prezentował się na tle całości. To sprawdzony sposób na bezpieczny i wygodny montaż.


Bogaty wybór akcesoriów do montażu balustrad

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór ważnych elementów konstrukcyjnych potrzebnych do łączenia rurek, prętów oraz profili ze stalowymi słupkami, stanowiącymi fundament balustrady. Akcesoria są dostępne w wersji szlifowanej (satynowe) oraz polerowanej (połysk). Wiele z dostępnych elementów montażowych pozwala na swobodną regulację kąta nachylenia rurek oraz profili, co znacznie upraszcza montaż balustrady. Elementy konstrukcyjne można montować do rur, jak również do powierzchni płaskich.

Elementy konstrukcyjne wykonane z najlepszych materiałów

W naszej ofercie dostępne są elementy konstrukcyjne wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Materiały są zgodne z normami zaświadczającymi o wysokiej jakości oraz trwałości. Dzięki temu, nasi klienci zyskują pewność, że zakupione akcesoria umożliwią stworzenie stabilnej balustrady gwarantującej wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowego. Dostępne akcesoria są również w pełni dostosowane do swobodnego i szybkiego montażu.


Skuteczne rozwiązania dla solidnych i trwałych balustrad

Nasza firma odznacza się bogatym doświadczeniem i zaawansowaną technologią umożliwiającą produkcję gotowych balustrad, poszczególnych elementów, a także akcesoriów i elementów konstrukcyjnych. Zawsze przyświeca nam maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Dlatego też, sięgamy po sprawdzone rozwiązania oraz wysokiej klasy materiały. Uchwyty rurek, prętów i profili pozwolą na trwały montaż elementów zabudowy do pionowych słupków ze stali nierdzewnej.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]