Elementy do drewna – wygodny montaż drewnianych poręczy

Elegancja i nowoczesność – właśnie takiego charakteru nadają elementy drewniane w połączeniu z metalowymi powierzchniami balustrad. Z drewna tworzone są często poręcze i elementy słupków. Istotny jest jednak odpowiedni montaż elementów drewnianych do tych ze stali nierdzewnej. Warto w tym celu zastosować adaptery i specjalne części, które również znajdą Państwo w naszej ofercie.

Akcesoria montażowe z najlepszych materiałów
Proponujemy akcesoria montażowe, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów zgodnych ze wszystkimi normami. Stawiając na solidne materiały, mają Państwo pewność bezpieczeństwa oraz trwałości balustrady z elementami drewna na wiele lat. Jakość wykonania wpływa oczywiście na estetykę i wygląd stalowych balustrad. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych materiałów!


Czym charakteryzują się eleganckie balustrady metalowo-drewniane?
Balustrady metalowo-drewniane sprawdzą się w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Zastosowanie drewna w poręczach nadaje wyjątkowego charakteru, a połączenie to z metalową balustradą sprawia, że całość prezentuje się wspaniale. W celu zapewnienia bezpieczeństwa polecamy elementy i akcesoria do drewna, by móc w pełni bezpiecznie korzystać z balustrad. Pozwolą uzyskać trwałe połączenie między elementami drewnianymi a stalowymi.

zamknij [x]