Uchwyty poręczy – w trosce o bezpieczne użytkowanie balustrady

Uchwyty łączące poręcz ze słupkiem balustrady lub ścianą to niezwykle istotny element, który powinien być wykonany z materiałów najwyższej klasy. Solidność łączenia ma ogromny wpływ na przyszłe bezpieczeństwo użytkowe. W bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz uchwyty poręczy różnego typu, które pomogą w bezpieczny i trwały sposób połączyć poręcz ze słupkami balustrady lub przymocować poręcze ścienne.


Uchwyty wykonane z solidnych i trwałych materiałów

Do produkcji elementów montażowych stosujemy stal nierdzewną zgodną z międzynarodowymi normami jakości. Wybór odpowiednich materiałów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo użytkowników. Uchwyty poręczy to element, który decyduje o stabilności poręczy. Wybierając akcesoria dostępne w ofercie naszego sklepu, masz pewność, że będą się one odznaczać nienaganną wytrzymałością na przestrzeni wielu lat.

Bogaty wybór solidnych uchwytów poręczy

Nasza firma może pochwalić się bardzo wszechstronnym i rozbudowanym asortymentem akcesoriów niezbędnych w montażu balustrad. Posiadamy podpory poręczy słupków, wsporniki poręczy, a także kołnierze przyścienne. Podpory poręczy mogą być ruchome (stosowane najczęściej w przypadku poręczy schodów na klatkach schodowych), a także stałe. Tak zróżnicowany asortyment pozwala nam lepiej sprostać indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów.


Wybierz solidne i sprawdzone rozwiązania

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży oraz nowoczesną technologią produkcyjną, która stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania.  są niezbędne do stworzenia stabilnych i bezpiecznych poręczy, które nie poddadzą się presji czasu. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami handlowymi, rzemieślnikami, a także osobami prywatnymi. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. To sprawia, że wyroby naszej firmy mogą pochwalić się tak pozytywnymi ocenami.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]