KORZYSTNE RABATY DLA RZEMIEŚLNIKÓW I FIRM HANDLOWYCH PRZY STAŁEJ WSPÓŁPRACY PO ZALOGOWANIU ZMIENIMY STATUS TWOJEGO KONTA NA HURTOWE

 

W tej kategorii znajdą Państwo różnego typu uchwyty mocujące poręcz z słupkiem, ścianą lub poręczą takie jak podpory poręczy słupków, wsporniki poręczy  oraz kołnierze przyścienne. 

Rozbudowany asortyment podpór poręczy pozwala na wykonanie słupków które będą odpowiadały Państwa potrzebom użytkowym oraz wizualnym. Zwieńczenie podpory poręczy może być ruchome (przegubowe) co doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych lub nieruchome (stałe) co jest doskonałym rozwiązaniem na balkony i antresole. 

Kolejną grupę uchwytów poręczy stanowią wsporniki oraz kołnierze przyścienne służące do przymocowania poręczy do ściany.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]