Zaślepki – w trosce o estetyczny i schludny wygląd balustrad

Balustrady w pierwszej kolejności mają gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak w nowoczesnym budownictwie liczy się również estetyczny wygląd. Dlatego też, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć akcesoriów, które pozwalają w schludny sposób wykończyć balustradę. Do efektownego wykończenia posłużą zaślepki dostępne w różnorodnych kształtach.


Wszechstronny wybór zaślepek do balustrad ze stali

Tworząc bogaty asortyment produktów staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. W naszej ofercie dostępne są zarówno zaślepki okrągłe, kwadratowe, płaskie oraz wypukłe. Każda z nich posiada inny sposób montażu. Mogą być wbijane, wklejane, a także spawane z poręczą. W naszej ofercie dostępne są również adaptery, które pozwalają dostosować zaślepkę ze stali nierdzewnej do drewna. Dzięki temu, możesz stworzyć ciekawe połączenia, które dodatkowo wpłyną na estetykę balustrady.

Zaślepki wykonane z najlepszych materiałów

Do produkcji elementów montażowych oraz zaślepek wykorzystujemy stal nierdzewną zgodną z normami zaświadczającymi o jej trwałości oraz odporności na różne czynniki. W ten sposób dbamy o większe bezpieczeństwo użytkowników, a także oferujemy produkty, które zachowują idealny stan techniczny na przestrzeni wielu lat. Naszymi priorytetami jest staranny wygląd oraz schludne wykończenie dostosowane do potrzeb nowoczesnego budownictwa.


Wybierz zaślepki dostosowane do różnych rodzajów balustrad

Naszą firmę cechuje bardzo zróżnicowany i rozbudowany asortyment produktów, dzięki czemu, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Posiadamy zaślepki, które pozwolą w estetyczny sposób wykończyć balustrady dowolnego typu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz zaawansowaną technologią, co pozwala nam jeszcze lepiej dostosowywać ofertę do rosnących potrzeb współczesnych firm handlowych, rzemieślników oraz osób prywatnych.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]