Kolanka i łączniki – elementy niezbędne do wygodnego montażu balustrad

Nasza firma posiada w swoim asortymencie metalowe elementy wykorzystywane do łączenia balustrad o różnorodnych kształtach. Dzięki takim akcesoriom można zaprojektować dowolny układ balustrady, praktycznie bez ograniczeń. Kolanka oraz łączniki są stosowane do płynnego prowadzenia poręczy pod dowolnym kątem. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały, które gwarantują większe bezpieczeństwo oraz stabilność stworzonej balustrady.

 

Jakie elementy dostępne są w ofercie naszej firmy?

Posiadamy bogaty wybór stalowych elementów potrzebnych do zaprojektowania balustrad o dowolnym kształcie. W naszym asortymencie można znaleźć: kolanka, łączniki, trójniki oraz czwórniki. Posiadamy również specjalne adaptery, które umożliwiają montaż elementów dedykowany do metalu przy poręczach drewnianych. Z pomocą tego typu akcesoriów, swoboda w projektowaniu różnych układów balustrad jest praktycznie nieograniczona.

Kolanka i Łączniki

Kolanka i łączniki wykonane z najlepszych materiałów

Do produkcji elementów i akcesoriów stosujemy stal nierdzewną AISI 304 oraz AISI 316-o podwyższonej odporności na korozję. Dzięki temu, kolanka i łączniki mogą być stosowane zarówno wbudynku, jak również na zewnątrz. Dostępne akcesoria posiadają dwa rodzaje wykończenia: satynowe uzyskane w drodze szlifowania oraz połyskujące uzyskane poprzez polerowanie. To sprawia, że nasze produkty odznaczają się nie tylko solidnością, ale również estetycznym wyglądem.

 

Stwórz optymalny projekt balustrady z pomocą naszych elementów

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że jesteśmy w stanie lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne kolanka ostre i łagodne do łączenia poręczy pod kątem 90 stopni. Posiadamy również kolanka przegubowe i skrętne, które umożliwiają uzyskanie dowolnego kąta łączenia. Za sprawą bogatego wyboru solidnych elementów ze stali nierdzewnej,projektowanie balustrad jest dużo wygodniejsze i praktycznie nieograniczone technicznie.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]