blog

Różnice między balustradami ze stali AISI 304 i AISI 316

Konstrukcja balustrady nierdzewnej doskonale sprawdza się do zabezpieczenia antresoli, balkonów czy schodów, a jednocześnie wprowadza do wnętrza element nowoczesności w minimalistycznym designie który naturalnie wtapia się w niemalże każde wnętrze tworząc spójną całość. Zalet  balustrad ze stali nierdzewnej jest bardzo dużo co sprawia, że stal nierdzewna stała się obecnie najbardziej cenionym i popularnym materiałem do produkcji balustrad zarówno w budynkach użyteczności publicznej jak i w domach. Balustrady ze stali nierdzewnej cechują się niezwykle wysoką trwałością, a odpowiednio pielęgnowane i czyszczone pozostaną niezmienione przez długie lata.

 

Proponujemy balustrady z dwóch gatunków stali nierdzewnej : AISI 304 oraz AISI316. Powstaje zatem pytanie: który z tych gatunków jest bardziej odpowiedni do wykonania balustrady w Twoim domu? W obu przypadkach są to materiały w pierwszym gatunku , ale w ich składzie są drobne różnice które powodują że jedna lub druga opcja jest bardziej odpowiednia w danej sytuacji montażowej w zależności od miejsca montażu balustrady.

 

Różnice między balustradami ze stali AISI 304 i AISI 316

 

Rozważania na temat który z tych gatunków wybrać należy rozpocząć od stwierdzenia, że oba wyżej wymienione gatunki stali mają niezbędną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi: jest to tak zwana warstwa pasywna, która zabezpiecza stal nierdzewną przed korozją. W dużym uproszczeniu stal nierdzewna ma swoje właściwości nierdzewne wyłącznie wówczas gdy jej powierzchnia ma ciągły kontakt z tlenem, dlatego tak ważne jest jej regularne czyszczenie.

elegancja, bezpieczeństwo, doskonały wygląd, wysoka jakość – BALUSTRADY NAJDEK

Gotowe balustrady, słupki i poręcze ścienne  – elegancja, bezpieczeństwo, doskonały wygląd, wysoka jakość – BALUSTRADY NAJDEK

 

  •  Balustrady wykonane ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu
  •  Doskonale naddają się do zastosowania na schodach, tarasach i balkonach
  •  Wysoka jakość produktów – niezwykle trwała i łatwa w pielęgnacji
  •  Proste i szybkie zakupy online z dostawą wprost pod drzwi
  •  Łatwy montaż bez spawania – wystarczy przykręcić i przykleić elementy

 

 

Balustrady i poręcze które sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji montażowej

 

Balustrady i poręcze, które znajdziesz w naszej ofercie sprawdzą się prawie we wszystkich sytuacjach montażowych w twojej nieruchomości. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Oferowane przez nas produkty są powtarzalne i odznaczają się wysoką jakością.

 

 

Bezpieczeństwo w świetnym stylu

 

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Poręcze i balustrady służą przede wszystkim do zabezpieczenia przed upadkiem, ponieważ jednak estetyka nabiera coraz większego znaczenia przy budowie i wykończeniu nieruchomości tworzymy produkty, które doskonale będą komponowały się z różnymi rodzajami wnętrz. Balustrady i poręcze nierdzewne sprawdzą się świetnie zarówno we wnętrzach modern classic jak i nowoczesnych. Oferujemy szeroki wybór różnych modeli co daje możliwość złożenia balustrad i poręczy dopasowanych funkcjonalnie i wizualnie do wnętrza.

 

 

Wysokiej jakości materiały w przystępnej cenie

 

Oferowane przez nas produkty są wykonane ze stali 304 lub 316. Umożliwia to ich wykorzystywanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

Twoja nowa balustrada, poręcz lub inne elementy nierdzewne zostaną dostarczone wprost pod drzwi na terenie całej Polski a także poza jej granicami za niewielką opłatą.

 

Samodzielny montaż bez spawania, jedynie przy użyciu podstawowych narzędzi i niewielkich umiejętności manualnych.  Balustrada konserwowane środkami przeznaczonymi do pielęgnacji stali nierdzewnej pozwala cieszyć się jej pięknem i funkcjonalnością przez długie lata.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]